NK Varaždin je u srijedu ušao u četvrtfinale Hrvatskog kupa nakon pobjede nad Osijekom. Utakmica je završila 1-1 nakon 90 minuta, a u raspucavanju su domaći igrači bili precizni i donijeli pobjedu svom klubu. Arnel Jakupović je dao vodstvo gostima u 38. minuti, ali je Tomislav Duvnjak izjednačio u 58. minuti. U produžecima nije bilo golova, pa se odluka odlučivala u jedanaestercima. Svi igrači Varaždina su bili precizni i mirni, dok su kod Osijeka Čolina i Jugović promašili udarce. NK Varaždin će se u sljedećem krugu susretati s još nekim klubom koji će se kvalificirati. Utakmica je igrana pred punim stadionom u Varaždinu, a domaći navijači su svojim igračima dali veliku podršku. Andrija Mamut, Vuk, Mamić i Puclin su bili precizni u raspucavanju i donijeli pobjedu svom klubu. Osijek je imao neke šanse, ali nije uspio iskoristiti njih. U 61. minuti je Antunović zaprijetio, ali je Jurišić zaustavio tu prijetnju. U 78. minuti je Mamić udarao okvir vrata i spasio Osijek. U 83. minuti je Jugović pucao, ali je Barać s vratarske linije spasio siguran pogodak. NK Varaždin je tako ostvario prolaz dalje u Hrvatskom kupu i sada će se pripremati za sljedeći krug. But NK Varaždin mora nastaviti igrati dobro kako bi ostvario još bolje rezultate. So sada će se NK Varaždin pripremati za sljedeći krug i pokušati ostvariti još bolje rezultate.